Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom & House

3 Maja Sopot

690 941...

690 941 400

58 342 27 29

biuro czynne: otwarte teraz do 18:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Aleksandra Szarafińska
  • Joanna Daniell
  • Beata Winkel
  • +3

Chcesz sprzedać nieruchomość?

285

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Dom & House

Filtruj

833 000 zł70 m² 11 900 zł/m²

Joanna Daniell

Joanna Daniell

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dobra lokalizacja, duża przestrzeń i inwestycyjny spokój! 70 m w centrum Wrzeszcza! Lokal o układzie 3 pokoi daje duże możliwości...

Szczegóły ogłoszenia

44,97 zł/m²165 m² 7 420 zł

Kamila Bernad

Kamila Bernad

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe usytuowany w doskonałej lokalizacji przy ul. Elbląskiej w ścisłym centrum Gdańska w pobliskim...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

Magdalena Prusik

Magdalena Prusik

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij od zaraz mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami oraz z oddzielną kuchnią znajdujące się na 2. piętrze w spokojnej i cichej...

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł51,62 m² 10 073,61 zł/m²

Klaudia Ciskowska

Klaudia Ciskowska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,62 m , położone w nowoczesnej inwestycji Młoda Rumia przy ul. Jeziornej....

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł92,20 m² 20 390,46 zł/m²

Klaudia Ciskowska

Klaudia Ciskowska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronna nieruchomość z niezwykłym potencjałem, która zlokalizowana jest zaledwie 300m od molo w Orłowie. Mieszkanie znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32,92 m² 16 676,79 zł/m²

Klaudia Ciskowska

Klaudia Ciskowska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy apartament położony w samym sercu miasta, zaledwie 5 minut spacerem od plaży. To propozycja dla osób ceniących komfort, prestiż oraz...

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł175 m² 37,14 zł/m²

Klaudia Ciskowska

Klaudia Ciskowska

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na wynajem nowoczesny, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 175 m (w tym garaż dwustanowiskowy), zlokalizowany w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 977 m² 70,12 zł/m²

Klaudia Ciskowska

Klaudia Ciskowska

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka leśna z linią brzegową jeziora - Bieszkowice (gm. Wejherowo) Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna o powierzchni ok. 0,5...

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł54,30 m² 33 130,76 zł/m²

Agnieszka Kępa

Agnieszka Kępa

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium w samym sercu Sopotu to propozycja dla osób ceniących komfort oraz wysoką jakość wykończenia. Eleganckie...

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²183 m² 12 810 zł

Janusz Tomczak

Janusz Tomczak

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal biurowy do wynajęcia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni Orłowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się...

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł59,80 m² 12 357,86 zł/m²

Dominika Choińska

Dominika Choińska

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do całego Trójmiasta? To mieszkanie w Gdańsku Osowej przy ul. Parysa może być...

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²76,09 m² 5 326 zł

Janusz Tomczak

Janusz Tomczak

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjna powierzchnia biurowa do wynajęcia w prestiżowej części Gdyni Orłowa, idealna dla firm ceniących komfort i świetną komunikację....

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł66,09 m² 24 965,96 zł/m²

Janusz Tomczak

Janusz Tomczak

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m , położone przy ul. Opackiej w jednej z najbardziej prestiżowych...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 698 zł38,05 m² 11 950,01 zł/m²

Natalia Gerhmann

Natalia Gerhmann

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na granicy Rumi i Gdyni - idealne połączenie spokoju i miejskiego tempa życia....

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²107,72 m² 7 540 zł

Janusz Tomczak

Janusz Tomczak

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł116,95 m² 5 942,71 zł/m²

Kacper Sasiak

Kacper Sasiak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kębłowo położone w gminie Luzino to spokojna i kameralna miejscowość z dogodnym dojazdem do Wejherowa oraz całego Trójmiasta dzięki...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 000 zł66,20 m² 10 000 zł/m²

Natalia Gerhmann

Natalia Gerhmann

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 266 zł42,49 m² 10 950,01 zł/m²

Natalia Gerhmann

Natalia Gerhmann

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

111,21 zł/m²64,74 m² 7 200 zł

Aleksander Tomczak

Aleksander Tomczak

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przestronny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji Brabank wybudowanej przez Invest Komfort. Lokal posiada ogromną witrynę...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 312 zł35,32 m² 11 022,42 zł/m²

Natalia Gerhmann

Natalia Gerhmann

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł31,98 m² 15 290,81 zł/m²

Alicja Borowicz

Alicja Borowicz

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne, kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2019 roku, znajdującego się na...

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł225 m² 20 000 zł/m²

Krzysztof Aranowski

Krzysztof Aranowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Gdyni Orłowo - blisko morza, w otoczeniu ciszy i zieleni! Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł31,69 m² 82,04 zł/m²

Hanna Mendelewska

Hanna Mendelewska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy. Nowy, słoneczny apartament o powierzchni ok. 32 m2 położony na pierwszym piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku...

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł25,57 m² 91,90 zł/m²

Hanna Mendelewska

Hanna Mendelewska

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,57 m2, położona na parterze w nowym, kameralnym budynku posadowionym na ogrodzonej działce. Atrakcyjna...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 711 zł66,97 m² 14 987,47 zł/m²

Aleksandra Szarafińska

Aleksandra Szarafińska

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,78 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni,...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł35,40 m² 12 683,62 zł/m²

Anna Dąbrowska

Anna Dąbrowska

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w sercu Gdańska Południe! Gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 35,4 m z ogródkiem - idealne dla pary lub małej rodziny....

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł94,30 m² 12 725,34 zł/m²

Aleksandra Szarafińska

Aleksandra Szarafińska

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe, położone w Gdyni Chwarznie w spokojnej, zielonej części Gdyni - osiedle Sokółka...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł59,46 m² 59 zł/m²

Urszula Rułkowska-Kempska

Urszula Rułkowska-Kempska

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe dla studentów w świetnej lokalizacji Gdańsk Wrzeszcz. Pomieszczenia - 3 oddzielne pokoje, - łazienka z prysznicem, -...

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł52,60 m² 28 498 zł/m²

Dominika Aranowska

Dominika Aranowska

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m . Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w odrestaurowanej,...